Leave this field blank
Leave this field blank
Leave this field blank

Szkolenia w zakresie Software Asset Management

Elementum ipsum tellus vendor elit vivamus. Sed lorem. Nisi. Porttitor. Lorem elementum leo sit ipsum eiusmod elit aenean. Leo vendor. Leo. Porttitor semper ipsum. Tellus sit lorem. Nisi. Elit semper sed elit. Vendor sed dolor elementum. Dolor consectetur sit vendor dolor tellus. Nisi consectetur semper elementum dolor vivamus. Porttitor tellus sit elementum lorem consectetur sed consectetur. Sed lorem elementum elit. Sit dolor elit. Vendor. Nisi elementum. Vivamus lorem porttitor dolor consectetur vivamus. Tellus elementum porttitor vivamus ipsum dolor elit semper tellus. Vendor dolor lorem. Sed lorem semper eiusmod leo ipsum nisi. Semper lorem porttitor elementum ipsum leo eiusmod elementum. Leo.

Oferta szkoleń

Zarządzanie oprogramowaniem – w narzędziu SAM

Sprawdź dostępność

Przygotowanie uczestników zajmujących się procesem zarządzania oprogramowaniem do pracy z Narzędziem SAM. Rozwój kompetencji w zakresie budowania i rozwoju kluczowych procesów Software Asset Management.

Licencjonowanie Adobe – poziom średniozaawansowany

Sprawdź dostępność

Kompleksowe przygotowanie do sprawnego poruszania się w tematyce licencyjnej Adobe – przegląd popularnych produktów, skuteczne zarządzanie oprogramowaniem, najważniejsze umowy i sposoby licencjonowania, identyfikacja nadużyć licencyjnych i przygotowanie do audytu formalnego.

Licencjonowanie VMware – poziom średniozaawansowany

Sprawdź dostępność

Przygotowanie do właściwej znajomości licencjonowania produktów VMware, a także wpływ mechanizmów wirtualizacyjnych na licencjonowanie innych vendorów – Microsoft oraz Oracle.

Licencjonowanie Oracle – poziom zaawansowany

Sprawdź dostępność

Specjalistyczne, autorskie szkolenie poświęcone zaawansowanym zagadnieniom w obszarze licencjonowania Oracle przygotowuje uczestników do samodzielnej pracy w zakresie licencjonowania baz danych, middleware oraz aplikacji biznesowych. Szkolenie przygotowuje uczestników w zakresie kontraktów Oracle, zawierania umów i procesu negocjacji, co przekłada się na obniżenie TCO środowisk Oracle.

Licencjonowanie Oracle – poziom średniozaawansowany

Sprawdź dostępność

Przygotowanie do właściwego zrozumienia zasad licencjonowania Oracle Java oraz baz danych. Podczas szkolenia szeroko omawiane są zmiany w licencjonowaniu Oracle, możliwość korzystania z darmowego rozwiązania Java oraz sytuacje, w których wymagana jest płatna licencja Java.

Zarządzanie kontraktem Microsoft SPLA – w narzędziu SAM

Sprawdź dostępność

Specjalistyczne szkolenie pozwalające na rozwinięcie teoretycznej wiedzy w zakresie umowy SPLA o praktyczne aspekty związane z zarządzaniem kontraktem, inwentaryzacją środowiska, raportowaniem oraz licencjonowaniem produktów Microsoft przy wykorzystaniu specjalistycznych Narzędzi SAM.

Zarządzanie Kontraktem Microsoft EA w narzędziu SAM

Sprawdź dostępność

Przygotowanie uczestników do zarządzania kontraktem EA z wykorzystaniem profesjonalnego Narzędzia SAM. Szerokie omówienie i prezentacja kluczowych procesów, takich jak ustalenie liczby kwalifikowanych użytkowników/urządzeń, opracowywanie i archiwizowanie raportów i bilansu licencji, zakupy licencji przy zawieraniu kontraktu oraz w trakcie jego obowiązywania (m.in. True-Up).

Zarządzanie kontraktem Microsoft EA i MPSA – poziom zaawansowany

Sprawdź dostępność

Przygotowanie uczestników do zarządzania kontraktami EA i MPSA na wszystkich etapach jego funkcjonowania, począwszy od negocjacji handlowych przed zawarciem umowy, zawieraniem, utrzymaniem umowy, jak i jej odnawianiem czy też zakończeniem kontraktu (wyjściem z umowy).

Zarządzanie licencjami Microsoft Cloud w narzędziu SAM

Sprawdź dostępność

Przygotowanie uczestników do zarządzania licencjami chmurowymi i do redukcji kosztów środowisk Cloud z wykorzystaniem specjalistycznych Narzędzi SAM.

Licencjonowanie Microsoft Cloud – poziom średniozaawansowany

Sprawdź dostępność

Przygotowanie do samodzielnej pracy z usługami Microsoft Online (Cloud). Zdobycie pogłębionej wiedzy o zasadach licencjonowania produktów Microsoft, niezbędnej w procesie zarządzania oprogramowaniem, procesie zakupowym czy optymalizacji licencyjnej.

Zarządzanie licencjami Microsoft w narzędziu SAM

Sprawdź dostępność

Przygotowanie do samodzielnej pracy z zakresu zarządzania licencjami Microsoft przy wykorzystaniu Narzędzia Software Asset Management. Warsztat opiera się o licencjonowanie najważniejszych produktów serwerowych – Windows Server, SQL Server i licencje dostępowe. Podczas warsztatu szczegółowo omawiamy proces inwentaryzacji oprogramowania, tworzenia i zarządzania repozytorium licencji, tworzenia bilansu licencji oraz przygotowania się do procesu zakupowego.

Licencjonowanie Microsoft – Poziom Średniozaawansowany

Sprawdź dostępność

Przygotowanie do samodzielnej pracy z produktami Microsoft. Zdobycie pogłębionej wiedzy o zasadach licencjonowania produktów Microsoft, niezbędnej w procesie zarządzania oprogramowaniem, procesie zakupowym czy optymalizacji licencyjnej.

Licencjonowanie Microsoft – Poziom Podstawowy

Sprawdź dostępność

Przygotowanie do pracy z produktami Microsoft. Zdobycie podstawowych informacji o zagadnieniach związanych z licencjonowaniem produktów i usług Microsoft oraz przepisów prawa.

Licencjonowanie Microsoft – warsztaty poziom średnio-zaawansowany

Sprawdź dostępność

Wstęp do licencjonowania Microsoft, najważniejsze aspekty prawne, informacje o rodzajach licencji, dokumentacja licencyjna, licencjonowanie wybranych produktów i usług Microsoft.

Licencjonowanie ORACLE bez tajemnic

Sprawdź dostępność

Szkolenie dedykowane dla osób zainteresowanych zdiagnozowaniem aktualnego poziomu wiedzy i kompetencji z zakresu sprzedaży i szeroko rozumianej profesjonalnej obsługi klienta.

Licencjonowanie Adobe

Sprawdź dostępność

Ogromna dawka wiedzy z zakresu licencjonowania produktów i usług Adobe podana w przystępnej formie. Szereg praktycznych informacji o licencjonowaniu i zarządzaniu oprogramowaniem (SAM).

Licencjonowanie VMware warsztat poziom średniozaawansowany

Sprawdź dostępność

Przygotowanie do właściwej znajomości licencjonowania produktów VMware, a także wpływ mechanizmów wirtualizacyjnych na licencjonowanie innych vendorów – Microsoft oraz Oracle.

Zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli masz pytania dotyczące oferty firmy ARDURA Consulting, zapraszamy do kontaktu.

napisz do nas