Leave this field blank

Szczegóły oferty pracy

Java Developer

Lokalizacja: Zdalnie Dodano: 2023-07-28

O pracodawcy

Dla jednego z naszych Klientów z branży IT poszukujemy Java Developera ze znajomością Kafka + microservices

Zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych rozwiązań i ulepszanie istniejących
  • Implementacja wydajnych, responsywnych serwisów
  • Pisanie czytelnego kodu, który jest łatwy w utrzymaniu i testowaniu

Wymagania

  • Java8+
  • Spring, Hibernate
  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami i w środowisku chmurowym (Kubernetes, Gitlab, Docker)
  • Postgresql, Mongodb, Redis
  • Znajomość technologii Message Queues / Event bus (Kafka, RabbitMq)
  • Dodatkowym atutem jest znajomość Elasticsearch

Oferujemy

  • Tworzenie skalowalnego oprogramowania wykorzystywanego przez globalne marki i sklepy z całego świata
  • Praca w gronie najlepszych specjalistów w branży Adtech, od których można się wiele nauczyć
  • Startupowe podejście do pracy, w 100% wykorzystujące metodyki zwinne np. Scrum Autonomia, w tym ta technologiczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w 100% zdalna z dowolnego miejsca na ziemi