Leave this field blank
Leave this field blank
Leave this field blank

Flopsar Suite® – zarządzanie wydajnością aplikacji Java

Rozwiązanie opracowane przez Flopsar Technology. Za jego pośrednictwem możesz zarządzać wydajnością aplikacji napisanych w języku Java i uruchamianych na serwerach aplikacji, m.in. Oracle Weblogic Server, Jboss Application Server, Tomcat Application Server, IBM Websphere Application Server, Oracle OC4J.

Monitorowanie aplikacji Java
30 sekundowa diagnostyka
Szybkie wdrożenie
Monitorowanie w czasie rzeczywistym
Identyfikacja błędów za pomocą AI
Modularna architektura
Elastyczne licencjonowanie

Flopsar Suite® to innowacyjne rozwiązanie diagnostyczne skoncentrowane na systemach Java, opracowane przez Flopsar Technology. Jego podstawową funkcją jest identyfikacja i analiza wszelkich błędów oraz problemów technicznych, co umożliwia błyskawiczne wyśledzenie i rozwiązanie przyczyn występujących nieprawidłowości. Jest niezastąpiony w utrzymaniu systemów, gdzie najistotniejsza jest ciągła dostępność i natychmiastowa reakcja na błędy, ograniczenie czasu przestoju oraz efektywne zarządzanie czasem napraw. Flopsar Suite® nie oczekuje od użytkowników przewidywania możliwych awarii. Zamiast polegać na ich intuicji czy doświadczeniu, narzędzie to zapewnia głębokie i szczegółowe śledzenie danych, dzięki czemu nawet najbardziej ukryte błędy stają się widoczne. Dostarcza on pełnych, niezagregowanych informacji o stanie systemu, pozwala na śledzenie działania aplikacji w czasie rzeczywistym, co jest szczególnie cenne w szybkiej diagnostyce i rozwiązywaniu problemów.

Jako rozwiązanie elastyczne i adaptowalne, Flopsar Suite® świetnie wpisuje się w różnorodne środowiska IT, niezależnie od stosowanych frameworków czy serwerów aplikacyjnych. Zawiera szereg funkcji kluczowych dla utrzymania systemów, ich zrozumienia oraz optymalizacji pracy. Jego zastosowanie wykracza poza typowe konserwacje, obejmując również procesy rozwoju i testowania aplikacji. Kluczową zaletą Flopsar Suite® jest jego modularność i możliwość rozszerzenia o dodatkowe wtyczki. Daje to użytkownikom swobodę w dostosowywaniu funkcjonalności narzędzia do specyficznych potrzeb, a także umożliwia wykonanie dodatkowego przetwarzania w czasie rzeczywistym bez ingerencji w kod aplikacji. To otwiera szerokie możliwości dla rozwoju i utrzymania aplikacji, czyniąc Flopsar Suite® potężnym narzędziem w rękach każdego programisty i administratora systemu.

Zalety Flopsar

Technologia Symptom Driven Diagnostics

Technologia SDD, to zaawansowana forma sztucznej inteligencji specjalizująca się w identyfikowaniu przyczyn występowania problemów w działających aplikacjach. Jest to unikatowe rozwiązanie, zdolne do analizowania i rozpoznawania problemów w trakcie wykonywania operacji, które jeszcze się nie zakończyły, co stanowi istotną innowację w obszarze diagnostyki aplikacji. Przyczyny problemów są analizowane i grupowane w dwie główne kategorie: problemy związane z wysokim czasem odpowiedzi aplikacji oraz błędy pojawiające się w trakcie przetwarzania danych. Dzięki temu, system jest w stanie nie tylko wykryć problem, ale również wskazać jego charakterystykę i potencjalne źródło. Jednym z kluczowych atutów technologii SDD jest jej zdolność do automatycznego rozpoznawania problemów i generowania raportów w formie symptomów, co znacznie ułatwia proces diagnostyki. Co więcej, technologia ta nie wymaga żadnej konfiguracji, co czyni ją wyjątkowo łatwą w implementacji i użytkowaniu.

Gwarancja określenia przyczyny w mniej niż 30 sekund!

Flopsar Suite® zapewnia szybkie i skuteczne diagnozowanie każdego problemu, z gwarancją wykrycia i określenia przyczyny w mniej niż 30 sekund. Nasza metodyka detekcji problemów wykorzystuje zaawansowane techniki sztucznej inteligencji oraz innowacyjne podejście zwanym „kontenerowaniem”, które w znaczny sposób odmienia tradycyjne zarządzanie wydajnością aplikacji. Ta rewolucyjna metoda eliminuje konieczność przeglądania setek dashboardów, uprości i przyspieszy proces identyfikacji i rozwiązania problemów.

Kontenerowanie, czyli dostarczanie odpowiednim zespołom wsparcia precyzyjnie wyselekcjonowanych danych, pozwala na szybkie i efektywne podjęcie decyzji. Dzięki temu nie ma potrzeby analizowania setek tysięcy żądań czy szczegółowego zrozumienia kodu programistycznego i architektury aplikacji. Metoda ta automatycznie identyfikuje „wąskie gardła” wydajności i sugeruje konkretne rozwiązania, jak na przykład wykrycie i zasugerowanie rozwiązania problemu z bazą danych. Wykorzystując kontenerowanie, nie tylko upraszcza się proces identyfikacji problemu, ale także dostarcza się gotowe sugestie rozwiązań, takie jak wyłączenie bazy danych, gdy ta przestaje działać. To sprawia, że nawet osoby bez głębokiej wiedzy technicznej mogą efektywnie zarządzać wydajnością aplikacji. Z nami zawsze będziesz wiedzieć, kiedy warto zaangażować bardziej zaawansowane linie wsparcia, a kiedy wystarczy podstawowa interwencja, co znacząco skraca czas reakcji i pozwala na błyskawiczne rozwiązywanie problemów.

Licencjonowanie dające WOLNOŚĆ!

Flopsar Suite® zapewnia kompletną elastyczność i nieograniczone możliwości w zakresie wdrażania agentów monitorujących. Możesz wdrożyć nasze agenty w dowolnym środowisku pracy, od deweloperskiego, przez testowe, aż po produkcyjne. Nasze rozwiązanie wspiera różnorodne technologie, w tym serwery aplikacji, mikroserwisy, bazy danych, oraz przeglądarki danych. Ponadto, nie narzucamy limitu na liczbę agentów, które możesz zainstalować – niezależnie od ilości baz danych czy przeglądarek danych, które chcesz monitorować. Licencjonowanie naszego oprogramowania jest wyjątkowo elastyczne i zaczyna być naliczane dopiero w momencie przypisania licencji do konkretnej aplikacji. Daje to dużą swobodę w zarządzaniu kosztami i dostosowaniu planu licencyjnego do aktualnych potrzeb. Możesz wybrać najbardziej odpowiadający model licencjonowania, czy to na podstawie serwera, aplikacji czy całego przedsiębiorstwa, a także zdecydować się na licencje dożywotnie lub czasowe. Dzięki takiej swobodzie, rozwiązanie doskonale dostosowuje się do dynamiki i specyfiki Twojej organizacji, pozwalając na skalowanie zasobów i dostosowywanie funkcjonalności w zależności od wymagań i zmieniających się potrzeb.

Flopsar Suite® zapewnia możliwość pełnej personalizacji i optymalizacji procesu monitorowania, tak aby jak najlepiej służył Twojemu biznesowi.

Zachęcamy do zgłębienia wiedzy na temat Flopsar Suite®, napisz do nas w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli masz pytania dotyczące oferty firmy ARDURA Consulting, zapraszamy do kontaktu.