Leave this field blank
Leave this field blank
Leave this field blank

Aktualnie dostępni eksperci

Zapraszamy do zapoznania się z profilami naszych ekspertów z obszaru technologii informacyjnych, którzy są gotowi dołączyć do Twoich projektów i wnieść realną wartość dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu. Poniżej prezentujemy naszych specjalistów dostępnych do współpracy, oferując szeroki zakres umiejętności i doświadczeń, które mogą wzbogacić i przyspieszyć realizację Twoich celów.

Poznaj naszych konsultantów

Każdy profil naszego eksperta zawiera szczegółowe informacje, które pomagają zrozumieć ich specjalizację i potencjalny wkład w projekty.

Dlaczego wybrać naszych konsultantów?

Wybierając naszych specjalistów, zyskujesz nie tylko wysokiej klasy umiejętności techniczne, ale również zaangażowanie i szybką gotowość do włączenia się w prace projektowe. Nasi eksperci są starannie dobierani, aby zapewnić najwyższą jakość współpracy i efektywność realizowanych zadań. Dzięki temu masz pewność, że współpraca przyniesie oczekiwane rezultaty i pomoże osiągnąć założone cele projektowe.

Dostępni eksperci

Tester automatyczny

Sprawdź dostępność

Doświadczony tester automatyczny pracujący na co dzień w stacku: Java, Selenium, Python, Javascript, PHP, Cypress, Confluence. Biegle posługujący się j. angielskim (praca w projektach międzynarodowych). Ponad 10 lat doświadczenia komercyjnego w roli testera.

Tester manualny

Sprawdź dostępność

Tester z 12 letnim doświadczeniem pracujący z wykorzystaniem technologii: Jira, Confluence, Postman, Jenkins, GIT, HP QC, TestNG, JUnit, Maven, Sonar Qube, BitBucket. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (doświadczenie w projektach międzynarodowych). Posiada certyfikat ISTQB Foundation Level.

Data Engineer

Sprawdź dostępność

Data Engineer z ponad 3 letnim doświadczeniem w obszarze Data. Na co dzień pracujący w stacku: Python, Azure, PyTorch, Spark, Tensorflow, CI/CD. Biegle komunikuje się w j. angielskim (projekty dla Klientów międzynarodowych).

DevOps Engineer with Azure

Sprawdź dostępność

DevOps Engineer z 5 letnim doświadczeniem pracujący na co dzień z wykorzystaniem technologii: Hadoop, Kafka, MySQL, Azure, AWS, Airflow, CI/CD.

Java Developer

Sprawdź dostępność

Ponad 3,5 roku doświadczenia w roli Java Developera, głównie w projektach z obszaru bankowości. Wykorzystywane technologie: Java, Spring, Hibernate, SQL, Docker, Jenkins, Spock/Junit, Intellij IDEA, SOAP. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

iOS Developer

Sprawdź dostępność

iOS Developer z prawie 10 letnim doświadczeniem. Na codzień pracuje w technologiach: iOS, Swift, SwiftUI, Xcode, Objective-C. Dobra znajomość j. angielskiego.

C++ Developer

Sprawdź dostępność

C++ Developer z komercyjnym doświadczeniem w obszarze C++ 11, C#, SQL, T-SQL, Python, Visual Studio, Git, Docker. Pracujący zarówno w projektach polskich, jak i międzynarodowych. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Analityk Biznesowo – Systemowy

Dostępny ASAP

Analityk Biznesowo-Systemowy posiadający ponad 12 lat doświadczenia. Pracujący dla wielu różnych Klientów głównie z branży ubezpieczeniowej, bankowej oraz finansowej. Znajomość UML, Web Services, BPMN, SQL, Visual Paradigm, XML, Enterprise Architect, GIS, Bizagi, JIRA, Confluence. Płynnie komunikuje się w j. angielskim.

Project Manager

Sprawdź dostępność

IT Project Manager z ponad 6 letnim doświadczeniem komercyjnym przez lata realizujący projekty dla wielu różnych Klientów głównie w obszaru bankowości. Posiada certyfikaty: ITIL Foundation Certificate oraz SAFe® 5 Agilist Certificate.

Zainteresowany współpracą?

Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli masz pytania dotyczące oferty firmy ARDURA Consulting, zapraszamy do kontaktu.